MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 14577149
nr 1457 7149
Karmstolar
ett par, 1800-tal, rokokostil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:35:34
600 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)